Praca

Praca w Interaktywnej Agencji Reklamowej Medianna.pl:

Firma Medianna.pl poszukuje ambitnych osób do współpracy.

Przedstawiciel Handlowy

Miejsce pracy: Opole, woj. opolskie, cały internet

Zadania:

  • pozyskiwanie klientów
  • przeprowadzanie wizyt handlowych u klientów
  • planowanie i raportowanie działań
  • budowanie i umacnianie wizerunku agencji

Wymagania:

  • Doświadczenie w sprzedaży B2B
  • Umiejętność nawiązywania i utrzymywania relacji przez telefon
  • Ambitna, dynamiczna osoba nastawiona na osiąganie celów
  • Nienaganna aparycja
  • Wysoka kultura osobista

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę po okresie próbnym
  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od wyników
  • Szkolenia sprzedażowe i produktowe
  • Możliwość uczestniczenia w ciekawych projektach opartych o nowoczesne technologie
  • Możliwość rozwoju zawodowego w prężnie rozwijającej się firmie

Osoby zainteresowane zapraszamy do przesłania CV i listu motywacyjnego na adres

e-mail: rekrutacja@medianna.pl

W tytule maila proszę podać nazwę stanowiska.